Disney+ 4 فیلم Marvel، Nat Geo Environment را به Malus pumila Visual modality In favour اضافه می کند > 자유게시판 | 김포한강오토캠핑장

Disney+ 4 فیلم Marvel، Nat Geo Environment را به Malus pumila Visual m…

페이지 정보

profile_image
작성자 Myrna Booze
댓글 0건 조회 11회 작성일 24-10-06 13:09

본문

(تصویر از دیزنی +) دیزنی به طور متواضعانه حضور قابل توجه خود را در Orchard apple tree Visual modality In favor گسترش داد و یک محیط پس زمینه غوطه ور انحصاری زمستانی از Interior Geographic برای هدست گران قیمت محاسبات فضایی و چهار فیلم بزرگ دیگر Wonder به صورت سه بعدی اعلام کرد.
چهار فیلم اضافه شده به سرویس استریم دیزنی + استودیو در AVP عبارتند از: انتقام جویان (2012)، انتقام جویان: عصر اولترون (2015)، مرد مورچه ای (2015)، و مرد مورچه ای و زنبور (2018).
دو فیلم انتقام جویان بیش از 2.9 میلیارد دلار از فروش جهانی سینماها به دست آوردند که آنها را به یکی از موفق ترین فیلم های اکران شده در تمام دوران تبدیل کرد. پروژه‌های مرد مورچه‌ای در باکس آفیس کاملاً جذاب نبودند، اما همچنان به طور مشترک نزدیک به یک میلیارد دلار درآمد جهانی داشتند.
Apple Sight In favor of در ماه فوریه با تعدادی از محیط‌های پس‌زمینه ارائه‌شده توسط اپل برگرفته از محیط‌های طبیعی بسیار واقعی، از جمله نمای کنار دریاچه از کوه هود در اورگان و صحنه‌ای در صحرای مرتفع در بنای یادبود درخت جاشوا.
محیط‌ها در طول روز و شب تغییر می‌کنند و همچنین شامل صداهای پس‌زمینه ملایمی مانند قطرات باران و باد می‌شوند. چرخاندن مکانیزم تاج AVP به محیط اجازه می دهد تا محیط خارجی را به طور غیر شفاف مسدود کند یا محیط مجازی را به طور فزاینده ای شفاف کند تا کاربر بتواند آنچه را که در اطرافش اتفاق می افتد ببیند.
بیشتر برای YOUWWE نتایج خام: برندگان و نمرات در 5 آگوست 2024 موندو دوپلانتیس برای نهمین بار رکورد جهانی خرک با میل را شکست و دومین مدال طلای المپیک را به عنوان معاون انتخاب کامالا هریس کسب کرد؟ 235,100 دلار اکنون، میلیون‌ها بعداً بالقوه؟ محیط جدید نشنال جئوگرافیک صحنه‌ای همهجانبه برفی از پارک ملی Thingvellir ایسلند، یک سایت میراث جهانی یونسکو را به نمایش می‌گذارد و منحصراً برای مشترکین Disney+ در دسترس است. این اولین پروژه AVP NatGeo است که توسط عکاسان این سازمان با استفاده از مدل های سه بعدی با وضوح بالا که در محل با استفاده از فوتوگرامتری و پانورامای گیگاپیکسلی گرفته شده اند، ثبت شده است. دارای یک شفق قطبی در شب است.
دیوید میلر، نماینده نشنال جئوگرافیک گفت: «ایجاد این محیط غوطه‌ور، گام بعدی طبیعی برای ما بود تا بتوانیم بر روی آن میراث بسازیم و به مخاطبان این امکان را بدهیم تا زیبایی‌های دنیای طبیعی ما را تجربه کنند و مکان‌هایی را ببینند که در غیر این صورت ممکن است هرگز به آنجا نروند.» انتشار
اپل هدست فراگیر خود را با حدود 150 فیلم سه بعدی به عنوان بخشی از برنامه اشتراکی Disney+ در میان سایر پیشنهادات معرفی کرد. اپل حتی از صحنه ای از آواتار: راه آب جیمز کامرون به عنوان بخشی از نمایش 30 دقیقه ای هدست خود در فروشگاه های ایالات متحده استفاده کرد. این شرکت اخیراً اعلام کرده است که فروش این هدست را قبل از پایان سال در 9 کشور دیگر آغاز خواهد کرد.
اخیراً، Disney+ یک قسمت AVP پسند از مجموعه انیمیشن Wonder What If.. به نام What If...An Immersive Tarradiddle را اضافه کرد.
برآوردهای خارجی از فروش AVP اندک بوده است، کمتر از 500000 واحد. اپل هیچ آمار فروش منتشر نکرده است. شروع کند ظاهری با توجه به قیمت اولیه AVP از 3499 دلار، شاید تعجب آور نباشد. این هدست به دلیل قیمتی که تقریباً 10 برابر قیمت هدست های Call for با توانایی بسیار کمتر اما پیشرو در بازار است، مورد انتقاد قرار گرفته است.
اما AVP همچنین ویدئو، صدا، حضور از راه دور و دیگر فناوری‌های فراگیر سطح بالای قابل توجهی را ارائه می‌کند که با هیچ چیز دیگری در بازار تجاری قابل مقایسه نیست. همچنین با اکوسیستم سخت افزاری و نرم افزاری اپل که در حال حاضر هزاران برنامه را از دیگر پلتفرم های اپل اجرا می کند، ادغام می شود.
مشاور فناوری و مقاله‌نویس متیو بال اخیراً AVP و سال‌های زیادی را که اپل برای توسعه آن صرف کرد، به آنچه تسلا برای عرضه خودروهای الکتریکی خود طی کرد، تشبیه کرد، با مدلی که بیش از 100000 دلار هزینه داشت در حالی که فرآیندهای تولید، شبکه‌های شارژ و شارژ را انجام می‌داد. بقیه در راه ساخت یک وسیله نقلیه الکتریکی 35000 دلاری.
"بنابراین بخشی از این فقط در مورد ساخت اکوسیستم توسعه دهنده، درک آنچه مصرف کنندگان می خواهند، و بازی با قیمت، ویژگی، وزن، فرم و تناسب و چیزهایی مانند بینایی نیست، بلکه در واقع ایجاد زیرساخت هایی برای توانایی بال گفت: هزینه را کاهش دهید.
من را در توییتر یا لینکدین دنبال کنید. وب سایت من را بررسی کنید. David BloomFollowingمن یک ستون نویس، سخنران، پادکست و مشاور ساکن لس آنجلس هستم که بر برخورد فناوری، رسانه و سرگرمی تمرکز دارد. من همچنین میزبان و تولید کننده پادکست Blossom in Technical school هستم. در حرفه طولانی و پر پیچ و خم خود، قبلاً به عنوان نویسنده و ویراستار برنده جوایز برای نشریاتی مانند Variety، Deadline، Cherry-red Herring، و اخبار روزانه لس آنجلس کار کرده ام. مدیر ارتباطات در MGM، دانشکده تجارت مارشال USC، و آژانس توسعه مجدد شهر لس آنجلس. من فارغ التحصیل دانشگاه میسوری، بزرگترین مدرسه روزنامه نگاری جهان، و زاده دوست داشتنی دو نواده برجسته هستم.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

Should you loved this information and you want to receive more details with regards to اخبار خودرو های برقی i implore you to visit the web site.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

010-6636-7742
충남 태안군 이원면 당산리 29-23대표:김서주사업자등록번호:226-39-00636
농협 302-6642-7742-41(김서주)
COPYRIGHT©STAY21. ALL RIGHTS RESERVE Designed by 엔스테이